Súkromná obchodná akadémia Žilina
/ Škola / Aktuality

Splav 2020

Vážení rodičia,

 Dovoľujeme si  Vám oznámiť, že výcvikový kurz  Splavovanie Oravy a Váhu pre študentov 2. ročníka SSOŠ Pro scholaris sa uskutoční v termíne  22.6.2020 – 24.6.2020 na riekach Orava a Váh. Kurz bude organizovaný formou dennej dochádzky. Doprava je zabezpečená osobnými autami. Touto cestou Vám chceme dať do pozornosti nasledujúce informácie:

1. Miesto a  hodina zrazu: Žilina Ulica 1.mája pri autobusovom nástupišti  9:00 pondelok  22.6. 2020.

  Miesto návratu : Žilina Ulica 1.mája pri autobusovom nástupišti, čas 15:00 – 16:00

Každý deň kurzu by mal byť časovo podobný v závislosti od  počasia.

 Na začiatku každý účastník dostane vestu, prilbu a pádlo, potom všetci absolvujú krátky nácvik a rozdelenie posádok do člnov. V každom člne s posádkou je vždy jeden inštruktor, ktorý vysvetlí všetko potrebné. Obtiažnosť splavov je WW 1 - WW 2. Určite sa treba dobre obliecť. Plavky ak bude slnečno, ak bude škaredšie, treba viacvrstvové oblečenie. Ďalej si treba zobrať pitie a niečo malé na prehryznutie (fit tyčinky, čokoláda .....). Brať do člna batohy alebo obedy nie je možné. Všetky nutné veci do cieľovej stanice prepraví  transportér. Celú dobu s nami pôjde sprievodné vozidlo. Chodíme aj za horšieho počasia.

2.    Kontakt: Mgr. Mýtny (vedúci VK) – mobil : 0903 681 857                  

3.  Kurz je pre študentov CR v plnom rozsahu hradený školou.

   Vážení rodičia, ak ešte potrebujete nejaké informácie o VK, pokojne sa so svojimi otázkami obráťte na nás (Mgr. Mýtny Juraj), sme Vám k dispozícií.

 S pozdravom SSOŠ Pro scholarisNávrat späť