Súkromná obchodná akadémia Žilina
/ Škola / Aktuality

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Prehliadka školy, prijímačkové testy, aktivity v IT laboratóriu, film o škole ... a omnoho viac už v stredu 29. 11. 2017 od 8.00 do 17.00 h. Príďte sa pozrieť, ako si predstavujeme školu 21. storočia!


3. AO na Orave


pišqworky

V stredu, 11.10.2017, sa uskutoční školské kolo súťaže PIŠQWORKY, tak prídťe a zmerajte si sily s ostatnými! Prihlasovanie nie je potrebné, súťaž je pre všetky ročníky.
Stretneme sa o 14:20 v učebni C3


learn2code

Skvelá správa zo včera! Začíname spolupracovať s najlepšou vzdelávacou firmou v oblasti IT technológií na Slovensku. Naši žiaci absolvujú vybrané kurzy a získajú certifikát priamo od Learn2code. Kurzy budú zaradené priamo do vyučovania. Viac už čoskoro!


Celoštátne kolo Mladý účtovník 2017

S potešením vám oznamujeme výsledky 20. ročníka olympiády Mladý účtovník 2017, kde na treťom mieste sa umiestnila naša Klaudia Patzová. GRATULUJEME!!! viac na stránke: www.kros.sk/olympiada


Veľký úspech na Speaker´s Corner 2017

Róbert Kresánek, žiak 4.AO triedy, sa dňa 9.2.2017 zúčastnil Speaker´s Corner, prestížnej celoslovenskej súťaže v rečníckom prejave v anglickom jazyku, organizovanej Súkromným gymnáziom v Žiline. Vo svojej kategórii zvíťazil a ako jediný študent SOŠ, v konkurencii s najlepšími slovenskými gymnazistami, sa dostal do finálového kola, kde sa umiestnil na krásnom 2. mieste. Gratulujeme k výnimočnému výkonu a úspešnému umiestneniu!krátke video o našej škole